Strona główna
Lećcie wysoko, w kierunku swoich marzeń!
Lećcie wysoko, w kierunku swoich marzeń!
26 czerwca 2026 r.,podczas uroczystej akademii podsumowującej rok szkolny, pożegnaliśmy absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie. Miała ona miejsce w sali kobylińskiego Gminnego Ośrodka Kultury.
Trzecioklasiści odebrali świadectwa, nagrody za wzorowe zachowanie, wyniki w nauce oraz osiągnięcia zawodowe. Wyróżniono też najpracowitszych uczniów z klas pierwszych i drugich. Rada Pedagogiczna, przy akceptacji Rady Rodziców, przyznała młodym aktywistom nagrody w kategoriach„ZŁOTA RĄCZKA”, „SZKOLNY AKTYWISTA”, „SZKOLNY EKSPERT IT” oraz za najwyższą frekwencję. Pani dyrektor pogratulowała wyróżnionym uczniom, podziękowała za serdeczną współpracę rodzicom kończącym pracę w Prezydium Rady Rodziców – paniom Katarzynie Nelle, Anicie Kościelnej, nauczycielom rozstającym się ze szkołą - pani Jolancie Tadaszak i Teresie Grobelnej. Gorące
Jakość nauczania ponad wszystko!
Z dumą informujemy, że Branżowa Szkoła I stopnia w Kobylinie otrzymała 22 zestawy narzędzi informatycznych do prowadzenia zajęć zdalnych i hybrydowych, w ramach programuKrajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, działanie: C2.2.1 pn.„Wyposażenie szkół/instytucji w odpowiednie urządzenia i infrastrukturę ICT w celu poprawy ogólnej wydajności systemów edukacji”.Będą one służyć uczniom podczas realizacji zajęć w trybie zdalnym i hybrydowym oraz wspierać codzienną edukację cyfrową.
Międzyszkolny Turniej RUMMIKUB w Kobylinie
Czterech dzielnych reprezentantów naszej szkoły, Igor Indziński - Waściński, Dawid Cezrwiński, Marcel Maszkowski i Robert Kędziora, reprezentowali naszą szkołę w I Międzyszkolnym Turnieju Rummikub, którego organizatorem był Zespół Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima i Przedszkole w Kobylinie. Celem wydarzenia było wyłonienie najlepszego gracza poprzez sportową rywalizację, rozwijanie logicznego myślenia oraz integrację uczniów z różnych szkół.
Niezwyczajni goście w Branżowej Szkole I stopnia w Kobylinie
Niecodzienne wydarzenie w historii Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie miało miejsce w piątek, 12 czerwca 2026r. W tym dniu odwiedzili nas goście z partnerskiego miasta naszej Gminy -Lütjenburg w Niemczech, którzy w ramach przyjacielskiej wizyty w Kobylinie poznawali jego historię, urokliwe miejsca, dziedzictwo kulturowe, zwiedzali kobylińskie zabytki.
TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2026
"Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz" to hasło tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który tradycyjnie rozpoczął się 8 maja. Tydzień Bibliotek to ogólnopolska akcja promocji czytelnictwa i bibliotek, którą od 2004 roku organizuje Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Ideą programu jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia i edukacji. Jego obchody rozpoczyna ustanowiony w 1985 roku Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, który przypada 8 maja.
Osiągnięcia

Galeria zdjęć
- brak danych
Kalendarz
- brak danych
- liczba odwiedzin: 618702
- brak danych