• Kobyliński Uczeń Zawodowiec

JEZ._NIEM._OGLOSZENIEwww.pdf

regulamin_projekt.pdf

zalaczniki.zip

HARMONOGRAM UDZIELANIA WSPARCIA W RAMACH PROJEKTU „KOBYLIŃSKI UCZEŃ ZAWODOWIEC” HARMONOGRAM_udzielania_wsparcia_4(1)(1).pdf

realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020

Działanie 8.3. Wzmocnienie oraz dostosowanie kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy

Jeden uczeń może brać udział w kilku formach wsparcia.

Realizacja projektu będzie dostosowana do rytmu roku szkolnego i możliwości uczniów. Część kursów odbywać się będzie na terenie szkoły, a część na terenie całego powiatu krotoszyńskiego.

Dzięki realizacji projektu wzrośnie zdolność do zatrudnienia uczniów objętych projektem,
          a pracownicy z regionu będą mogli pozyskać wykwalifikowanych pracowników.

Dofinansowanie projektu z UE:         380 870,00 PLN

Całkowita wartość projektu:              425 520,00 PLN

CELE  PROJEKTU

podniesienie kompetencji i kwalifikacji zawodowych uczniów w Branżowej Szkole I stopnia w Kobylinie i jedną nauczycielkę z Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie poprzez nawiązanie ścisłej współpracy z wielkopolskimi pracodawcami, organizację warsztatów, szkoleń zawodowych i praktyk zawodowych, kształcenie kluczowych kompetencji mających wpływ na podniesienie potencjału do zatrudnienia.

U PRACODAWCÓW

Grupa docelowa: osoby kształcące się w zawodach: mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer, kucharz, mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, elektromechanik.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom projektu:

- 150 godz. praktyk zawodowych u lokalnych pracodawców, w tym opiekuna praktyk, zakup drobnych narzędzi i materiałów eksploatacyjnych,

KURS: KREATYWNE TECHNIKI KOLORYZACJI WŁOSÓW

Grupa docelowa: uczniowie kształcący się w zawodzie fryzjer. Po ukończeniu każdego z kursów uczestnik otrzyma zaświadczenie/certyfikat.

Barber - profesjonalne strzyżenie brody - Prezent • Katalog Marzeń Jak pielęgnować męski zarost? | Wizaż.pl

Z NAPĘDEM SPALINOWYM I ELEKTRYCZNYM

Grupa docelowa: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, monter zabudowy i robót wykończeniowych
          w budownictwie.
          Po zadaniu egzaminu uczestnik otrzyma zaświadczenie operatora wózków widłowych według wzoru MEN.

Grupa docelowa: mechanik operator pojazdów
          i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych. Zapewniamy zwrot kosztów badań lekarskich oraz jednorazowy koszt egzaminu zewnętrznego!

KURS SPAWANIA METODĄ MIG + MAG

Grupa docelowa: mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik. W ramach kursu uczniowie nabędą uprawnienia spawacza.

Tani kurs spawania metodą TIG, MIG i MAG Świecie Ogłoszenia Augustów24.pl: Kursy spawania MIG,MAG,TIG i oraz kursy z  uprawnieniami UDT. / Kursy zawodowe - Suwałki - podlaskie - (1084570)

KURS PRAWO JAZDY KATEGORII T

Grupa docelowa: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych. W ramach kursu uczniowie nabędą uprawnienia oraz prawo jazdy.

KURS Z ZAKRESU KUCHNI MOLEKULARNEJ

Grupa docelowa: Uczniowie kształcący się w zawodzie kucharz pozna techniki kuchni molekularnej (m. in. żelowanie, gotowanie w azocie, pianki, technikę vacum)

Kuchnia molekularna na Festiwalu Przemiany

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE KLUCZOWE – DOSKONALENIA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO ZAWODOWEGO W ZAWODACH WYMAGAJĄCYCH BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU Z KLIENTEM

Grupa docelowa: osoby kształcące się w zawodach: mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer, kucharz.

I KSZTAŁTOWANIA PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZYCH

Uczestnik zajęć pozna aktywne formy poszukiwania pracy, wzbogaci umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, wyznaczania i osiągania celów.